کیفیت و استاندارد ها

کنترل کیفیت سمپا

دیدگاه ما ارتقای کیفی محصولات و خدمات، از طریق تمرکز بر آموزش و ارتقای عملکرد کارکنان است. پرسنل سمپا در بدو همکاری علاوه بر دانش و مهارت کار با ماشین آلات، انجام تستهای لازم را نیز فرا میگیرند تا نخستین حلقه کنترل کیفی بلافاصله بعد از تولید محصول شکل گیرد.

در گام بعدی مسئولین کنترل کیفی با نظارت بر عملکرد اپراتورها، فرایند تولید و نمونه گیری از محصولات، کیفیت محصول تولید شده را تأیید مینمایند.

آزمونهای جاری شامل آزمون MFI برای مواد اولیه، و آزمونهای نشت رنگ، نشتی، آب بندی، دربندی، تست ضربه، ایستایی و مطابقت با نمونه شاهد می باشد.

گواهی های اخذ شده توسط سمپا

پروانه صنعت-معدن-تجارت از وزارت بازرگانی

پروانه ساخت درب پلی اتیلن از اداره غذا و دارو استان البرز

پروانه ساخت درب پلی پروپیلن از اداره غذا و دارو استان البرز

پروانه بهره برداری بهداشت از اداره دارو و غذا

گواهی ISO-9001 از سازمان ملی استاندارد

گواهی GMP از سازمان استاندارد

درج پروانه ساخت بر روی محصولات امکان ردیابی و تایید اصالت و اطمینان از مرغوبیت مواد اولیه به کار رفته و انطباق با استانداردهای بهداشتی لازم را فراهم مینماید.

اخذ GTIN (کد رسمی محصولات در ایران کُد)

نمونه محصولات در ایران کد:

  • کد ملی کالا: ۳۸۲۲۹۰۰۳۹۰۹۳۰۰۰۱

درپوش پلی پروپیلن رنگی سایز ۲۸mm

  • کد ملی کالا: ۳۸۲۲۹۰۰۳۹۰۹۳۰۰۰۱

درپوش پلی پروپیلن رنگی سایز ۳۰mm

سلامت کارکنان

ما بر این باوریم که سلامت کارکنان مترادف سلامت سازمان و کیفیت محصولات و خدمات است. استخدام مسئول بهداشت فردی گامی در جهت ارتقای ضوابط بهداشت فردی و توجه به سلامت کارکنان بوده است.

استفاده از نرم افزار جامع برنامه ریزی تولید به ما کمک میکند تلاشهای سازمان در همه واحداها جهت حصول نتایج بهتر را همسو سازیم. از این جمله افزایش کیفیت و اطمینان بخشی کیفی راجع به محصولات تولید شده است.

آزمایشگاه کنترل کیفیت

با تجهیز آزمایشگاه کنترل کیفیت بخش عمده ی تستهای فیزیکی اکنون در مجموعه سمپا صورت میگیرد. افزون بر این، شرکت با عقد قرارداد با آزمایشگاههای همکار سازمان غذا و دارو، تستهای شیمیایی را از این طریق انجام داده و می کوشد بالاترین اطمینان در کیفیت را حاصل نماید.

ما خود را متعهد به ارائه محصولی کاملاً منطبق با نمونه شاهد (نمونه تائید شده توسط کارفرما) میدانیم. میکوشیم ترتیبی دهیم که هیچ مغایرتی در محصول تولیدی با نمونه شاهد مشاهده نشود و در صورت بروز اندک تفاوتی، اصلاحات لازم تا حصول رضایت کامل مشتری انجام گیرد.

| تمامی حقوق متعلق به سمپا می باشد |