درباره شرکت سازه مصنوعات پیشرو البرز (سمپا)

استانداردها

تضمین های کیفی ارائه شده راجع به محصولات و فرآیند تولید در سمپا به مدد دانش افزایی کارکنان محقق شده و با استانداردها و گواهی های کیفی اخذ شده پشتیبانی میشوند.

رویکرد محیط زیستی سمپا

شامل کاهش تولید پسماندهای ناشی از مصرف پلاستیک به کمک ارائه ترکیباتی برای تجزیه پذیرسازی محصولات و راهکارهایی جهت کاهش مصرف نهاده های انرژی است.

مشتری محوری

در حوزه تولید مصنوعات پلاستیک، هر ساله نوآوری های فنی به منظور ارائه محصولاتی پاسخگوی خواسته های جدید و به‌روزشونده مشتریان انجام شده و این رویکرد دنبال میشود.

مشتریان معتبر

 شرکت سمپا با افزودن امکان تولید ظروف و مصنوعات پلاستیک تا به حال مفتخر به همکاری با تولیدکنندگان معتبر محصولات غذایی، آرایشی-بهداشتی و صنعتی گردیده است.

تاریخچه سمپا

شرکت سازه مصنوعات پیشرو البرز با نام تجاری سمپا، فعالیت خود را از سال ۱۳۷۸ با سابقه ۳۰ ساله در صنعت پلاستیک کشور در زمینه تولید قطعات پلاستیک تزریقی و بادی و طراحی و ساخت قالب های پلاستیک بصورت شخص حقیقی آغاز و در سال ۱۳۹۳ بصورت شخصیت حقوقی و شرکت سهامی خاص به فعالیت خود ادامه می دهد. شرکت سازه مصنوعات پیشروالبرز(سمپا) توانسته با درنظر گرفتن نیاز فعالان صنایع آرایشی و بهداشتی، شوینده پاک کننده و مواد غذایی و داروئی رضایتمندی تولیدکنندگان را فراهم آورد.

زمینه های فعالیت شرکت :

  • طراحی ظروف بسته بندی و قطعات پلاستیک
  • ساخت قالبهای ظروف،بطری پلی اتیلن و بطری PET، درب ها و قطعات پلاستیک
  • تولید ظروف بسته بندی، بطری های بسته بندی، درب ها و قطعات پلاستیک

 

 

| تمامی حقوق متعلق به سمپا می باشد |